ثبت شده در ستاد ساماندهی | قاطی پاتی
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
خانه » جدید 96 » پلیس ایران لباس عوض می‌کند

پلیس ایران لباس عوض می‌کنداتاق خبر ۲۴

سردار محسن فتحی‌زاده با اعلام خبر اعمال تغییراتی در لباس‌های مأموران پلیس اظهار کرد: با توجه به نیازهای جدید به‌وجودآمده، اصلاحاتی در خصوص لباس مأموران پلیس انجام گرفته است.

جانشین معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی افزود: نوآوری، زیباتر شدن لباس مأموران و کاربردی‌تر شدن لباس‌های پلیس در دستور کار ما قرار گرفته و ما در حال کار به‌روی اصلاحات مدنظر هستیم.

وی گفت: هر از چند سالی، با توجه به تغییرات زمانی، لباس مأموران پلیس مورد بازنگری قرار می‌گیرد تا در صورتی که ایراداتی در لباس مأموران وجود داشته باشد اصلاح شود و پیشنهادات جدید در خصوص لباس مأموران پلیس مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

فتحی‌زاده با بیان اینکه تغییر لباس پلیس نیازمند طی شدن یک فرایند قانونی است، گفت: در این فرایند پس از ارائه پیشنهادات و جمع‌بندی به‌روی اصلاحات مدنظر، موضوع باید به اطلاع ستادکل نیروهای مسلح برسد و در صورت موافقت ستادکل نیروهای مسلح، این تغییرات اعمال خواهد شد.

جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا در پاسخ به این سؤال که این تغییر لباس برای نیروهای ستادی خواهد بود یا عملیاتی گفت: در بررسی‌های انجام‌شده هم لباس‌های ستادی ناجا و هم لباس پرسنل عملیاتی پلیس تغییراتی خواهند داشت.

وی در پایان با تأکید بر اهداف این تغییرات خاطرنشان کرد: این تغییرات به کاربردی‌تر شدن لباس‌های مأموران پلیس و در عین حال زیباتر شدن آن خواهد انجامید و در حال کار به‌روی این تغییرات هستیم.

لینک منبع


برچسب ها : ,
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : نکا موزیک