سایت سرگرمی تفریحی قاطی پاتی
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
خانه » جدید 96 » مظلوم، مقتدر، فاتح

مظلوم، مقتدر، فاتحبه گزارش خبرنگار اتاق خبر ۲۴

درست زمانی که تیم اقتصادی دولت به چالش کشیده شده است، اعتماد مجلس به وزیر کار سلب می شود، نوسانات دلار بازار را روی دور تزلزل انداخته و بازاریان را در نهایت نارضایتی قرار داده است، مذاکرات تیم سیاست خارجه دولت بی نتیجه مانده و بسیاری از تحریم های قبل از برجام به کشورمان برگشته است، با هر کسی که سر صحبت را باز میکنی از گرانی و ده ها دلیل دیگر برای نارضایتی از شرایط فعلی سخن به میان می آورد، اما یکی از نهادها انقلابی مانند سپاه کارش را درست انجام می دهد و بی سر وصدا تهدیدهای جدی از این مرز و بوم را دفع میکند و با اینکه تعداد قابل توجهی از سربازانش به درجه ی رفیع شهادت نایل آمده اند اما بی سرو صدا و مظلومانه به راه پر مخاطره اش ادامه می دهد.

این نوشته گزارش و تقدیری است از حماسه های دو ماه گذشته سپاه پاسداران در نقاط مرزی کشورمان که به موجب آن گوشه ای از ابواب شهادت به روی فرزندان ملت گشوده شد.

 

در خردادماه تروریست های معاند ۴ نوبت قصد انجام اقدامات خرابکارانه در کشورمان را داشتند که با هوشیاری و عکس‌العمل‌های به‌هنگام نیرو‌های امنیتی کشورمان، مانع از پیاده‌کردن اهداف شوم خود شدند. بعد از آن نیز تا همین امروز که در حال مطالعه ی این نوشته هستید رزمداران سبزپوش کشورمان بدون خستگی در حال حفاظت از امنیت و کیان جمهوری اسلامی هستند.

 

کشته و زخمی شدن ۷ تروریست

۱۹ خرداد بود که قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه، با صدور اطلاعیه‌ای از برخورد با یک تیم تروریستی در شهرستان اشنویه به تاریخ هجدهم خردادماه خبر داد.

در متن این اطلاعیه آمده بود: «رزمندگان غیور قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) در شامگاه مورخه ۱۸ خردادماه پس از کسب اطلاع از نفوذ یک تیم مسلح از عناصر گروهک‌های تروریستی وابسته به ایادی استکبار جهانی با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی در منطقه مرزی اشنویه، نسبت به انهدام تیم مذکور اقدام نمودند که در نتیجه آن، تعداد ۷ نفر از عناصر گروهک تروریستی ضدانقلاب کشته و زخمی شدند. عناصر تیم مذکور به تبعیت از دستور سران گروهک‌های تروریستی، در شمال عراق با برنامه ریزی دقیق جهت اقدامات تروریستی و ضد امنیتی قصد نفوذ به داخل کشور را داشتند که با آمادگی و هوشیاری رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) از نفوذ به داخل منطقه ناکام مانده و در منطقه در منطقه مرزی اشنویه به‌طور کامل منهدم شدند. در این عملیات، نیرو‌های خودی هیچ‌گونه تلفاتی نداشته و همه آن‌ها صحیح و سالم به پایگاه‌های خود بازگشتند».

 

هلاکت ۶ تروریست دیگر

یک روز پس از صدور این اطلاعیه در بیستم خرداد، سردار «محمد پاکپور» فرمانده نیروی زمینی سپاه از شناسایی و انهدام دو تیم تروریستی دیگر در مناطق عمومی سروآباد و اشنویه خبر داد.

سردار پاکپور با اشاره به وقوع دو درگیری دیگر در مناطق عمومی سروآباد و اشنویه پس از درگیری هجدهم خرداد، گفت: «دو تیم تروریستی از اشرار ضدانقلاب تلاش نافرجامی برای نفوذ به خاک کشورمان داشتند که با رصد اطلاعاتی و شناسایی دقیق محل عبور آنان، رزمندگان قرارگاه حمزه توانستند پس از درگیری در مناطق عمومی سروآباد و اشنویه، این تیم‌های تروریستی را نیز منهدم و ۶ تن از تروریست‌ها را به هلاکت رسانده و ۳ نفر از آنان را زخمی کنند. مقادیر قابل توجهی سلاح، مهمات و تجهیزات از تروریست‌ها کشف و ضبط گردیده است. رزمندگان غیور نیروی زمینی سپاه با آمادگی کامل و اشراف همه جانبه تحرکات ضد انقلاب و مزدوران استکبار جهانی، هرگونه اقدام آنان در به خطر انداختن امنیت ایران اسلامی رابا پاسخ قاطع و کوبنده رو به رو خواهند ساخت».

 

شناسایی و دستگیری ۲۷ نفر از اعضای شبکه تروریستی در ماه رمضان

عصر ۲۱ خرداد نیز وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیهای از شناسایی و دستگیری ۲۷ نفر از اعضای شبکه تروریستی که قصد جنایت گسترده در ماه مبارک رمضان به ویژه شب‌های قدر و روز قدس را داشتند.

 

در این اطلاعیه آمده بود: «سربازان گمنام امام زمان (عج) ۲۷ نفر از اعضای شبکه تروریستی که قصد جنایت گسترده در ماه مبارک رمضان به ویژه شب‌های قدر و روز قدس را داشتند، شناسایی و دستگیر کردند. این افراد در راستای اهداف استکبار، قصد ناامن سازی ایران اسلامی و اجرای عملیات‌های تروریستی در تهران و چند شهر مهم را داشتند و با انتشار تصاویری در فضای مجازی، ملت شریف ایران اسلامی را به انتقام و قتل تهدید کرده بودند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و همکاری مقامات قضایی و نیرو‌های نظامی و انتظامی به ویژه پلیس فتا همگی آنان بازداشت شدند. از این شبکه تروریستی مقادیر زیادی سلاح و مهمات شامل چندین قبضه اسلحه کلاشینکف، کلت، نارنجک جنگی، بمب و تجهیزات ساخت مواد انفجاری کشف و ضبط شده است».

 

هلاکت ۳ تروریست در مرز میرجاوه

۵ تیر نیز روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از درگیری رزمندگان این قرارگاه با یک تیم تروریستی از گروهک‌های تکفیری، در ۴ تیرماه در منطقه میر‌جاوه خبر داد.

۴ تیرماه یک تیم تروریستی وابسته به گروهک‌های تکفیری از منطقه تهلاب میرجاوه (میل ۹۶) قصد نفوذ به عمق خاک جمهوری اسلامی ایران و انجام اعمال خرابکارانه و تروریستی را داشتند که با هوشیاری رزمندگان مستقر در منطقه مرزی، ناکام و پس از درگیری و دادن تلفات متواری شدند. در درگیری و تبادل آتش بین رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و تروریست‌ها، سه تروریست تکفیری به هلاکت رسیده و تعدادی زخمی شدند و مابقی آنان نیز به عمق خاک کشور پاکستان گریختند. همچنین دو تن از بسیجیان بومی منطقه و یک نفر از پاسداران قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه طی این درگیری به فیض عظمای شهادت نائل شدند.

 

 

سپاه یک تیم تروریستی را در غرب کشور منهدم کرد

در پی نفوذ یک تیم تروریستی ضد انقلاب از منطقه مرزی نودشه در استان کرمانشاه برای انجام اقدامات خرابکارانه و ضد امنیتی، این تیم توسط رزمندگان دلاور قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه مورد شناسایی و تعقیب قرار گرفت و مقارن ۲۲ تیرماه ۹۶ طی یک درگیری به طور کامل منهدم شد.

 این اطلاعیه می افزاید: در این درگیری سه تروریست به هلاکت رسید و یک تروریست دیگر به شدت زخمی شد. در این درگیری همچنین یکی از نیرو های بسیجی بومی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

در این اطلاعیه با تاکید بر اشراف اطلاعاتی و آمادگی همه جانبه رزمندگان نیروی زمینی سپاه و دیگر نیروهای امنیتی حاضر در منطقه برای مقابله با هرگونه عرض اندام گروهک های ضد انقلاب و معاند آمده است: طی این عملیات موفق مقادیر قابل توجهی سلاح ، مهمات و تجهیزات از تروریست‌ها کشف و ضبط شد.

 

 

شهادت ۱۱ پاسدار انقلاب در کردستان

در میان این همه فتح سپاه پاسداران سرآخر تیر در چله ی ضد انقلاب به قلب احساس سربازانش نشست و آن ها و ما را سیاه پوش فرزندان کشورمان کرد.

خبری که از واقعه سی ام تیرماه پرده برداری کرد از این قرار است.

“در پی حمله شب گذشته اشرار و تروریست های ضد انقلاب به پاسگاه مرکزی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه در روستای دری واقع در منطقه مریوان استان کردستان، روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا در اطلاعیه ای اعلام کرد:

 در حمله شب گذشته ( جمعه ۲۹/۴/۹۷) اشرار و تروریست های ضد انقلاب و وابسته به استکبار جهانی به پاسگاه مرزی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه واقع در روستای دری منطقه مریوان در استان کردستان و متعاقباً انفجار زاغه مهمات، تعداد ۱۱ تن از رزمندگان اسلام به شهادت رسیدند.

این اطلاعیه افزوده است: در این درگیری تعدادی از تروریستها به هلاکت رسیدند و تعدادی نیز زخمی و متواری شدند.”

 

 

وعده ی انتقام

مراسم گرامیداشت شهدای امنیت پایدار روستای دری مریوان و شهدای سال ۹۷ نیروی زمینی سپاه با حضور سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه برگزار شد.

سرلشکر محمدعلی جعفری در این مراسم با اشاره به ۱۱ شهید امنیت پایدار که اخیراً در منطقه مریوان توسط تروریست‌ها به شهادت رسیدند، تاکید کرد: باید کاری کنیم تا دیگر حضور گستاخانه این تروریست‌‌ها در کشورمان تکرار نشود.

وی افزود: ضربه‌ای که در پاسخ به این حرکت تروریستی می‌زنیم هم‌وزن این ۱۱ شهید خواهد بود.

 

 

انهدام یک تیم تروریستی در شمال غرب کشور/ هلاکت ۱۱ تروریست

روز گذشته روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شب گذشته یک تیم مجهز تروریستی وابسته به استکبار جهانی و سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه که قصد نفوذ به کشور از منطقه مرزی اشنویه برای ایجاد نامنی و انجام اقدامات خرابکارانه را داشت که در کمین رزمندگان غیور و شجاع قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه گرفتار و طی درگیری سنگین حداقل ۱۰ تن از تروریست‌ها به هلاکت رسیده و تعداد دیگری نیز زخمی شدند.

این اطلاعیه افزوده است: با انهدام این تیم تروریستی مقادیر قابل توجهی سلاح، مهمات و تجهیزات ارتباطی ضبط و به دست رزمندگان اسلام افتاده است.

لینک منبع


برچسب ها :
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : نکا موزیک