سایت سرگرمی تفریحی قاطی پاتی
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » جدید 96 » رزمایش مشترک ازبکستان و روسیه

رزمایش مشترک ازبکستان و روسیهرزمایش مشترک ازبکستان و روسیه اتاق خبر ۲۴

ازبکستان و روسیه برنامه ریزی می کنند تا پایان سال جاری میلادی در میدان آموزش تیراندازی «فاریش» استان جزخ این کشور رزمایش مشترک برگزار ‌کنند.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد این روزها هیئت ازبکستان متشکل از فرماندهان واحدهای نیروی مسلح این کشور برای آموزش تجربه تدارک نظامی دومین کلیه صنوف ارتش حوزه مرکزی نظامی به استان های سامارا و اورنبورگ سفر کردند.

نظامیان روسیه در چارچوب توافقات به دست آمده بین فرماندهی حوزه مرکزی نظامی روسیه و روسای وزارت دفاع ازبکستان تجربیات خودرا با همکاران ازبکی خود در میان خواهند گذاشت.

نمایندگان ازبکستان طی ۲۰ روز توی جلسات واحدهای ارتش پیاده نظام مکانیزه، تان و توپخانه ای حضور پیدا می کنند، با امور سازماندهی برگزاری رزمایش و تمرینات تاکتیکی، مراسم های آمادگی نظامی در ترکیب واحدهای مختلف آشنا می شوند.

میدان آموزش تیراندازی «فاریش» استان جزخ در سال ۲۰۰۰ میلادی در شاخه کوه «نورآتا» در ارتفاع بیش از دو هزار متر از سطح دریا ایجاد شده است.   

روزهای ۳ و ۷ اکتبر سال ۲۰۱۷ میلادی در میدان آموزش تیراندازی «فاریش» استان «جزخ» ازبکستان رزمایش مشترک نیروهای مسلح وزارتخانه‌های دفاع ازبکستان و روسیه برگزار شده است.

نظامیان ازبکستان و روسیه در این رزمایش روش‌های شناسایی محل استقرار گروه‌های مسلح غیرقانونی، از بین بردن تجهیزات، تسلیحات و فن‌آوری‌های نظامی آنان و آزادی گروگان‌ها را تمرین کردند.

نظامیان ۲ کشور در روز آخر این رزمایش عملیات ضدتروریستی از بین بردن گروه‌های مسلح غیرقانونی در مناطق کوهستانی را انجام دادند.

این رزمایش با هدف دفع تهدیدات گروه‌های مسلح غیرقانونی در شرایط کوهستانی و تبادل تجربیات در حوزه مبارزه با تهدیدات در زمینه امنیتی، نظامی، سیاسی، ملی و جهانی انجام می‌شود.

لینک منبع


برچسب ها : ,
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : نکا موزیک