سایت سرگرمی تفریحی قاطی پاتی
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
خانه » جدید 96 » اتفاقی تازه در پرونده ناظم متخلف مدرسه غرب تهران + جزییات

اتفاقی تازه در پرونده ناظم متخلف مدرسه غرب تهران + جزییاتاتاق خبر ۲۴

والدین ۴ دانش آموز دیگر مدرسه معین صبح دیروز برای شکایت از ناظم متخلف مدرسه به پلیس امنیت مراجعه کردند. پدر یکی از دانش آموزان شاکی به گروه حوادث «ایران» گفت: صبح دیروز سه شنبه، ۴ خانواده دیگر که تاکنون شکایت شان را از ناظم متخلف و مسئولان مدرسه به طور رسمی مطرح نکرده بودند به پلیس امنیت رفتند و شکایت شان را ثبت کردند.

وی در ادامه افزود: قرار است صبح یکشنبه آینده همه خانواده های دانش آموزان جلوی مدرسه تجمع کنند تا مشخص شود که قوه قضائیه و وزارت آموزش و پرورش چه برنامه ای برای ادامه فعالیت این مدرسه در نظر خواهند گرفت.

نماینده شاکیان مدرسه در پایان گفت: ما تنها به دنبال تنبیه و محکوم شدن ناظم مدرسه نیستیم و امیدواریم که وزارت آموزش و پرورش در خصوص مدرسه مذکور و شیوه مدیریت آن نیز تدابیر درستی بیندیشد چراکه فقط فرزندان ما در این مدرسه نیستند و اگر قرار است فعالیت این مدرسه ادامه پیدا کند باید وضعیت مدیریت آن تغییر یابد تا سایر دانش آموزان چه در حال حاضر و چه در آینده از امنیت کافی برخوردار باشند.

برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید

لینک منبع


ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : نکا موزیک